Wskazówki dla Pacjentów odwiedzających gabinet

  1. Rejestracja na wizytę odbywa się wyłącznie drogą telefoniczną lub online. W trakcie rozmowy: - zapytamy o powód i cel wizyty - przeprowadzimy wywiad epidemiologiczny - zadamy pytania dotyczące stanu zdrowia pacjenta oraz przyjmowanych leków - poinformujemy o środkach ochronnych stosowanych w gabinecie oraz zasadach pracy gabinetu.
  2. Dzień przed wizytą otrzymają Państwo SMS potwierdzający termin wizyty. Zalecenie wykonania higieny jamy ustnej w domu przed wizytą.(ograniczamy potencjalnie infekcyjnych wydzielin w gabinecie stomatologicznym) 
  3. Po dotarciu na miejsce, prosimy nie wchodzić do budynku gabinetu dopóki nie zostaną Państwo powiadomieni o naszej gotowości poprzez kontakt telefoniczny. Do tego czasu prosimy pozostać w swoim samochodzie lub przed wejściem do gabinetu, na świeżym powietrzu. 
  4. Po zaproszeniu przez nas do gabinetu zostaną Państwo na poczekalni poproszeni o pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego (tu pisemnie potwierdza brak objawów typowych dla wirusa i brak kontaktu z osobami będącymi w kwarantannie bądź chorymi) oraz oświadczenia dotyczącego zarażeń drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową.
  5. Przed wejściem do gabinetu poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji – spray do rąk lub chusteczki nasączane środkiem dezynfekującym) oraz o poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury.  
  6. W trakcie pobytu w gabinecie prosimy o nie dotykanie dłońmi twarzy. Podczas wizyty pacjent będzie miał założone okulary ochronne oraz koferdam (gumową osłonę izolującą leczonego zęba od jamy ustnej). 
  7. Uprzejmie prosimy o przygotowanie się do płatności gotówkowych (odliczona kwota w woreczku foliowym. Prosimy o zgłoszenie się na wizytę po umyciu zębów i skorzystaniu z toalety  
  8. Jesteśmy bardzo towarzyscy i przyjaźni, niestety w tym trudnym czasie będziemy unikać powitań i pożegnań poprzez uścisk ręki. Będziemy również starać się w sytuacjach, kiedy tylko jest to możliwe, zachowywać dystans min. 1 m między sobą. Środki ochronne oraz procedury postępowań stosowane w naszym gabinecie zostały wprowadzone na podstawie wytycznych opracowanych przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. 

Jesteś zainteresowany/a? Sprawdź naszą ofertę